KZP Nowy Sącz
ul. Długosza 70, 33-300 Nowy Sącz
tel sklep: +48 18 44 22 953
tel biuro: +48 699 862 949
SKLEP PSZCZELARSKI:
Pn - Pt - 8:00 - 16:00
Sobota - 8:00 - 13:00
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Literatura pszczelarska.

Chciałbym zaprosić zainteresowanych użytkowników do aktywnego udziału w tej części forum , która poświęcona jest ogłoszeniom. Oczywiście że można tu umieszczać wszelkie informacje o tym co mamy na zbyciu, jak i o tym czego poszukujemy. Ja na początek chciałbym ogłosić że posiadam w nadmiarach dużą ilość literatury pszczelarskiej, którą od wielu lat kolekcjonuję. Najwięcej posiadam nadmiarów czasopism , głównie "Pszczelarstwa" ale nie brak po stronie nadmiarów także innych tytułów , a nawet mam pewną ilość nadmiarów "Pszczelarza " z okresu okupacji z lat 1942 i 43. Ponieważ od dawna zajmuję się ogólnie pojętym kolekcjonerstwem pszczelarskim, mam też do zbycia lub wymiany wiele innych rodzajów pszczelarskich przedmiotów takich jak filatelistyka, numizmatyka, znaczki okolicznościowe, ceramika pszczelarska, i wiele wiele innych o których chętnie napiszę w kolejnych wpisach na tej części forum. Chciałbym się zorientować, czy było by zainteresowanie tym tematem wśród użytkowników tego forum. Pozdrawiam.
Przedstawione zdjęcia nie stanowią oferty a tylko ilustracje związaną z tematem wpisu.

Dodane pliki:
  • DSCF1885.JPG
  • DSCF1838.JPG

Chciałbym zgłosić do sprzedaży ul nowy typu dadanta. Ul pozostał mi z większej partii którą wykonywałem na zamówienie. Kiedy robię więcej uli , zawsze staram się robić przynajmniej jeden więcej , aby w razie jakiegoś problemu, zamówienie mogło być w pełni zrealizowane. O ile żadna awaria się nie wydarzy, pozostaje mi ten dodatkowy jako zbędny. Ul jest kompletny , tak jak na zdjęciu , gniazdo 15 ramkowe oraz półnadstawka na ramki poszerzone. W komplecie powałka do karmienia oraz ramki i ocieplenie górne. Daszek kryty blachą alucynkową. Cena przystępna. Pozdrawiam.

Dodane pliki:
  • DSCF1893-2.JPG